איריס רהב, גרפולוגית: אבחונים תעסוקתיים, גרפולוגית תעסוקתית, גרפולוגית משפטית

איריס רהב | גרפולוגית,
למדה גרפולוגיה אחרי שסיימה לימודי תואר בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה והתמקצעה מספר שנים בתחום ההייטק. 

לאיריס בסיס רחב בתחום של אבחון.
מלבד גרפולוגיה למדה גם פרסונולגיה, אבחונים תעסוקתיים, אבחון באמצעות תווי פנים, כף היד ושפת הגוף. בנוסף רכשה ידע מקיף בתחום החינוך והמשפחה ויש לה תעודת מגשרת הכולל גישור לגירושים.

לאורך השנים עסקה איריס באבחון אישיותי באמצעות גרפולוגיה, ובהמשך למדה גרפולוגיה משפטית שנוספה גם היא לארגז הכלים המגוון אותה היא מציעה ללקוחותיה. בשנים האחרונות איריס מקדישה חלק מזמנה לעבודה כ- יועצת תעסוקה לחברות במגוון תחומים ותפקידים רבים ומגוונים.

איריס משתפת:
"המשפחה והעיסוק שלנו ממלאים את מרבית היום שלנו ואלו התחומים שהכי מרתקים אותי. אלו שני התחומים בהם אנחנו חווים הצלחות ותחושות עמוקות של משמעות וערך מצד אחד, ואתגרים ותסכולים מהצד השני. לכן אלו התחומים שמאתגרים אותנו בשלל התמודדויות ומאפשרים לנו התפתחות אישית".

איריס מאמינה במודעות והתפתחות אישית וחרתה על דגלה את המוטו “לחיות מתוך מודעות ובחירה”, הדרך הנכונה לנהל את חיינו והבחירות המשפחתיות והתעסוקתיות שלנו.

לאיריס היכולת לשלב אנליטיות וחשיבה רציונלית עם אינטואיציה והבנה מעמיקה בנפש האדם, מה שהופך אותה לבעלת מקצוע עם התבוננות מקיפה ומגוון של כלים לניתוח המצב. המשיכו לאתר של איריס רהב לפרטים נוספים בקשר ל – אבחונים תעסוקתיים, גרפולוגיה תעסוקתית וגרפולוגית משפטית

Skip to content