מלכה אמיתית

מודה. הבוסית שלי אינה בוסית מפרגנת: היא לא מחלקת תלושים בשלושת הרגלים, לא מאשרת חופשות במפתיע ולא מארגנת ערבי חברה מגבשים ומלאי עניין ותוכן.
גרוע מזה, אין לי לכעוס אלא על עצמי.
מזל, מזל, מזל, שהאיש שלצידי בחר לשלב עצמאות ושכירות. ככה גם אני יכולה, לפעמים, על הדרך, להיחשף לדברים שלא הייתי נחשפת אליהם בשום דרך.
למה?
כי מסתבר שאני שמרנית.
שמרנית ועצלנית.
בערב החברה האחרון, פגשנו מלכה אמיתית. כזאת שיש לה כתר, דגל משל עצמה ואג'נדה – רהוטה, מבוססת ו…מצחיקה!
מלכת הבירה הפגישה אותי עם עולם שלא הכרתי ויצרה משהו שלא קרה כבר הרבה זמן! היא סללה ערוץ תקשורת חדש ביני לבין האיש שלי!

אירוע בירה, אירועי בירה, הר יללת התנים, טעימות בירה, יום כיף, ימי כיף וגיבוש לעובדים, מקומות לסדנאות, סדנאות בירה, סדנאות גיבוש לעובדים, סדנת אלכוהול, סדנת בירה, סדנת טעימות בירה, פעילות גיבוש

אירוע גיבוש, סדנת בירה מגבשת

סדנת טעימות בירה, נשמע כמו משהו שלא הייתי מנסה,
לעולם כי אני לא סובלת בירה, או יותר נכון…לא סבלתי בירה.
אבל מסתבר שבירה, כמו סושי, כמו יין, כמו כוסברה – היא טעם נרכש.
במיוחד עם המדריכה שלך לעולם הזה, עושה זאת בחן מלכותי והומור משובח.

סדנאות בירה - משהו שלא הייתי מנסה....

בסדנת גיבוש אלכוהולית להפליא, צחקנו, התחברנו וטעמנו מגוון בירות, מסוגים שונים ומרחבי העולם. לא את כולן אהבתי, אבל מהר מאוד הבנתי ממה החיך שלי כן נהנה. ומאז ועד היום…אני מנסה.

והאיש שלי?
מאושר!
יש לנו עומק נוסף לבילוי זוגי: אנחנו לוקחים בירה להליכות שלנו בים. אני שמחה ללכת איתו לפאב (כזה שלא מעשנים בו ולא משמעים בו מוסיקת טראנס מהדהדת) ו…יש לנו נושא חדש לשיחה!

סדנת בירה - איזה בירה אתם הכי אוהבים?

אז אם אתם מחפשים רעיון מגניב מיוחד לבילוי עם החבר'ה בשישי, או סדנת גיבוש לעובדים – כזאת שידברו עליה בפינת הקפה גם בשבוע שאחרי, אם את מחפשת מתנה שתעשיר את המרחב הזוגי שלכם, או אם אתם באמת אוהבים בירה ורוצים לדעת יותר – דברו עם המלכה נעמה 053-4222456 

מלכה אמיתית, נדיבה ומפרגנת. תגידו שאני ספרתי לכם עליה ותזכו ליחס מלכותי ומיוחד.

ובינתיים, ספרו לי: איזו בירה אתם הכי אוהבים? באיזה יעד בעולם נמצאת הבירה הכי מרגשת שטעמתם? והכי חשוב: יש לכם עוד רעיונות להידוק הקשר עם האהובים עליכם (שביום יום תחומי העניין שלכם ממש ממש שונים)?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *